islammektebi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

islammektebi

islami paylaşım platformu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
İslamMektebi Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
C.tesi Ara. 17, 2016 12:19 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:18 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:17 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:14 pm
Salı Mart 25, 2014 9:20 pm
Salı Mart 25, 2014 9:18 pm
Salı Mart 25, 2014 9:08 pm
C.tesi Ara. 28, 2013 7:58 am
Salı Ara. 17, 2013 12:28 am
Salı Ara. 17, 2013 12:25 am

»Sanalda Dostluk Olur mu?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
La_Edri
Altın Üye
Altın Üye
La_Edri
Kadın
İş/Hobiler :
Lakap :

»Sanalda Dostluk Olur mu? Vide
MesajKonu: »Sanalda Dostluk Olur mu? »Sanalda Dostluk Olur mu? Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 3:05 pm

Smile EVETT ARKADAŞLAR BUYRUN BAKALIM...»Sanalda Dostluk Olur muSanalda Dost Dediğiniz İnsanlar Ne Kadar Güvenilir.Nasıl Emin Oluyorsunuz.????Cevaplarınızı bekliyorum. inşallah
La_Edri Kullanıcısının İmzası
izmirliii...
Süper Moderatör
Süper Moderatör
izmirliii...
Kadın
İş/Hobiler :
Lakap :

MesajKonu: Geri: »Sanalda Dostluk Olur mu? »Sanalda Dostluk Olur mu? Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 5:16 pm

bence dost olmaz belki arkadaş ama yani oda sanaldır gerçek değil....
izmirliii... Kullanıcısının İmzası
kayıpkent
Üye
Üye
kayıpkent
Kadın
İş/Hobiler : kitap okumak,muhabbet etmek,gezmekvs
Lakap : sempatık

MesajKonu: Geri: »Sanalda Dostluk Olur mu? »Sanalda Dostluk Olur mu? Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 8:53 pm

sanlda tabiiki kişi kolay kolay güvenemez açıkçası ben bu konuda tereddütlüyüm ama bazen sizinle aynı stede olan veya aynı paylasımları aktaran kısacası hep hayır üzerine güzel paylasımlarda bulunan insanları daha yakından tanıyabilirmiyim dediğiniz anlar belki oluyordur ama genede içinizde bir güvensizlik vardır. ve bu konuda içimi acıtan beni rahatsız eden, bir durum varki eminim sizide üzüyordur.sanal alemde özellikle cok yoğun kız erkek ilişkileri halt safhada ve erkekler kızı kandırmak için cok farklı karakterlere girebiliyor ve maalesef kızlarımızda cok kolay kandırılabiliyor ve sonrasında olanları siz tahmin edin... Sad
kayıpkent Kullanıcısının İmzası
Mürşide
Prenses Mod
Prenses Mod
Mürşide
Kadın
İş/Hobiler : kulluk yetmez mi?
Lakap : genç gönüllüler

MesajKonu: Geri: »Sanalda Dostluk Olur mu? »Sanalda Dostluk Olur mu? Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 11:16 pm

saygıdeger kardeşim..bu konuyu tartışmaya dahi açmak gereksiz
çünkü asla güven olmaz.hem söylermisiniz hükmü haramken ve niceleri bu yolla ahlaksızlıklar yaparken burda dostluğun samimiyetin ve muhabbetin tartışması yapılırmı.
eğer dostlerınızla aynı sanal ortamda buluşuyor ve payşaşımlarda meşru cercevede bulunuyorsanız hadi neysede...ama ötesi burda başlayan dostluklara ne güven olabilir nede bu bekleneblr
çünkü gönül hisseder .kalb inanır göz görür ve kulak işitirse ozaman sadakat söz konusu olablr.söylermisiniz dostluk ve sadakat nedir...önce bunu düşünüb sonra yorumlarınızı yapın..selametle ... kızgın
Mürşide Kullanıcısının İmzası
http://rad1182.blogcu.com
La_Edri
Altın Üye
Altın Üye
La_Edri
Kadın
İş/Hobiler :
Lakap :

MesajKonu: Geri: »Sanalda Dostluk Olur mu? »Sanalda Dostluk Olur mu? Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 12:06 pm

sevgili mürşide kardeşim.benim amacım bu konuyu tartışmaya açmak değil.. forumdaki kardeşlerimin bu konu hakkındaki düşüncelerini almaktı.Benim fikrime gelince. yapacak bişey yok sanal alem yalan alem deyip milleti aldatanlara karşı ne yapabilirsinki...En iyisi fazka yüz göz olmamak galiba;ancak şunuda unutmamak gerekir ki,sanalda olsa bu alemde de(sayıları fazla olmasa da)sağlam insanlar vardır diye düşünüyorum.Birazda insan sarrafı olmak,her söylenene inanmamak gerek diyorum acizne...Selam ve dua ile... inşallah ha bide kişinin sanal aleme ne niyetle girdiğide önemli bence Question
La_Edri Kullanıcısının İmzası
dilruba
Üye
Üye
dilruba
Kadın
İş/Hobiler :
Lakap :

MesajKonu: Geri: »Sanalda Dostluk Olur mu? »Sanalda Dostluk Olur mu? Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 2:42 pm

izmirliii... demiş ki:
bence dost olmaz belki arkadaş ama yani oda sanaldır gerçek değil....KATILIYORM

dilruba Kullanıcısının İmzası

»Sanalda Dostluk Olur mu?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası