islammektebi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

islammektebi

islami paylaşım platformu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
İslamMektebi Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
C.tesi Ara. 17, 2016 12:19 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:18 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:17 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:14 pm
Salı Mart 25, 2014 9:20 pm
Salı Mart 25, 2014 9:18 pm
Salı Mart 25, 2014 9:08 pm
C.tesi Ara. 28, 2013 7:58 am
Salı Ara. 17, 2013 12:28 am
Salı Ara. 17, 2013 12:25 am

Deivid'den noel mesajı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
kosovalı
Süper Moderatör
Süper Moderatör
kosovalı
Erkek
İş/Hobiler :
Lakap :

Deivid'den noel mesajı Vide
MesajKonu: Deivid'den noel mesajı Deivid'den noel mesajı Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 12:08 pm

Deivid'den noel mesajı 7_237434_26FAN3DEVID_414_232
Deivid de Souza, Noel´i İstanbul´da kutladı. Millenium Konutları´ndaki evinde eşi, kızı Julia, minik oğlu Cauan ve aile dostlarıyla birlikte olan Brezilyalı oyuncu, bir de Kurtköy civarına kar yağınca iyice keyiflendi.

Deivid de Souza, Noel’i İstanbul’da kutladı. Millenium Konutları’ndaki evinde eşi, kızı Julia, minik oğlu Cauan ve aile dostlarıyla birlikte olan Brezilyalı oyuncu, bir de Kurtköy civarına kar yağınca iyice keyiflendi. Bu arada Fenerbahçe’de kalıp kalmayacağı hakkında bilgi veren Deivid, “Önce ciddi bir sakatlık geçirdim, ardından annemi kaybettim. Ama arkamdaki camia beni hiç yalnız bırakmadı. Geri dönüşümde ayakta alkışlandım ve ağladım. Böylesine takımına sahip çıkan bir camiada olmaktan gurur duyuyorum. Yöneticilerimizde görüşmelerimiz sürüyor. Ama kalmak sadece benim elimden olan bir şey değil. Yönetimin de beni istemesi gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Kutlama sırası personelde
Fenerbahçe Kulübü, personeli için bu akşam sazlı, sözlü, dansözlü yılbaşı kutlaması düzenleyecek. Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilecek ve saat 20.00’de başlayacak geceye yöneticiler de katılacak.
kosovalı Kullanıcısının İmzası

Deivid'den noel mesajı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası