islammektebi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

islammektebi

islami paylaşım platformu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
İslamMektebi Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
C.tesi Ara. 17, 2016 12:19 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:18 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:17 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:14 pm
Salı Mart 25, 2014 9:20 pm
Salı Mart 25, 2014 9:18 pm
Salı Mart 25, 2014 9:08 pm
C.tesi Ara. 28, 2013 7:58 am
Salı Ara. 17, 2013 12:28 am
Salı Ara. 17, 2013 12:25 am

ÖZLÜ BIR DUA

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
islamasevdali
Prenses Mod
Prenses Mod
islamasevdali
Kadın
İş/Hobiler : Öğrencilik=)Kitap okumak,ders çalışmak,müzik dinlemek,gezmek vs.
Lakap : Lakabım yoq Allah\'a Sükür :)

ÖZLÜ BIR DUA Vide
MesajKonu: ÖZLÜ BIR DUA ÖZLÜ BIR DUA Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 10:00 am

Ya Rabbi!
Eger imanima bir süphe girmis ben de ondan tövbe etmemissem ihlasla derim ki : Allah'tan baska yaratici yok, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'in Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eger bilmeden Müslümanligima küfür karistirmissam, derim ki: Allah birdir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'in Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eger Allah'i birlememe sirk girmisse, ben de bunun farkinda degilsem ihlasla derim ki: Allah'tan baska ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'in Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eger bilmeden seni tanimamda yanlisim varsa derim ki: Allah'tan baska ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'in Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eger bilmeden amelime riya ve kendimi begenme duygulari karismissa derim ki: Allah'tan baska ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'in Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eger farkinda olmadan kalbime küçük ve büyük günahlarin fitnesi girmisse derim ki: Allah bir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'in Resulüdür.
Ya Rabbi!
Imanimi gönülden tazeleyerek, ihlasla derim ki: Allah'tan baska ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'in Resulüdür.
Ey diri olan!
Ey ebedi var olan!
Ey izzet ve ikram sahibi olan!
Ey gücün, serefin ve büyüklügün sahibi olan Allah'im!
Halimi düzelt, islerimi güzellestir, beni bela ve fakirligin acilarindan koru, düsmanlarin serrinden, seytanin aldatmasindan, nefsin arzularindan, saptiranlarin saptirmasindan beni koru ey Rabbim!
Ya Rabbi!
Beni çok ibadet eden salihlerden ve sükreden zenginlerden eyle… dini ve dünyevi bütün islerimi düzene koy. Hayirli nimetlerimi sonuna erdir.
Ya Rabbi!
Ömrümün son zamanlarinda, ölüm aninda kalbimi ve dilimi imanla doldur. Bana son anda; sehadet ederim ki, Allah birdir ve yine sehadet ederim ki, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) O'nun elçisidir demeyi nasip et.
islamasevdali Kullanıcısının İmzası
http://islammektebi.blogcu.com/
mürüd
Üye
Üye
mürüd
Erkek
İş/Hobiler :
Lakap :

ÖZLÜ BIR DUA Vide
MesajKonu: Geri: ÖZLÜ BIR DUA ÖZLÜ BIR DUA Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 10:42 pm

aminnnnnnnn
mürüd Kullanıcısının İmzası

ÖZLÜ BIR DUA

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası