islammektebi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

islammektebi

islami paylaşım platformu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
İslamMektebi Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
C.tesi Ara. 17, 2016 12:19 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:18 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:17 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:14 pm
Salı Mart 25, 2014 9:20 pm
Salı Mart 25, 2014 9:18 pm
Salı Mart 25, 2014 9:08 pm
C.tesi Ara. 28, 2013 7:58 am
Salı Ara. 17, 2013 12:28 am
Salı Ara. 17, 2013 12:25 am

SENİN PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET(eğer varsa)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
kosovalı
Süper Moderatör
Süper Moderatör
kosovalı
Erkek
İş/Hobiler :
Lakap :

SENİN PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET(eğer varsa) Vide
MesajKonu: SENİN PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET(eğer varsa) SENİN PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET(eğer varsa) Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 12:16 pm

SENİN PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET(eğer varsa) Civilb0

Kötü karakterli bir genç varmış. Bir gün babası ona çivilerle dolu bir torba vermiş. ” Arkadaşların ile tartışıp kavga ettiğin zaman her sefer bu tahta perdeye bir çivi çak” demiş.

Genç, birinci ilk günde tahta perdeye 37 çivi çakmış. Sonraki haftalarda kendi kendine kontrol etmeye çalışmış ve geçen her günde daha az çivi çakmış. Nihayet bir gün gelmiş ki hiç çivi çakmamış. Babasına gidip söylemiş. Babası onu yeniden tahta perdenin önüne götürmüş.

Gence bugünden başlayarak tartışmayıp kavga etmediğin her gün için tahta perdelerden bir çivi çıkart (sök)’ demiş. Günler geçmiş. Bir gün gelmiş ki her çivi çıkarılmış.

Babası ona ”Aferin iyi davrandın ama bu tahta perdeye dikkatli bak. Artık çok delik var. Artık geçmişteki gibi güzel olmayacak ” demiş. Arkadaşlarla tartışıp kavga edildiği zaman kötü kelimeler söylenilir. Her kötü kelime bir yara(delik)bırakır. Arkadaşına bin defa kendisini affettiğini söyleyebilirsin ama bu delik aynen kalacak(kapanmayacak). Bir arkadaş ender bir mücevher gibidir. Seni güldürür yüreklendirir sen ihtiyaç duyduğunda yardımcı olur seni dinler sana yüreğini açar’ demiş.

kosovalı Kullanıcısının İmzası
Zehraa
Üye
Üye
Zehraa
İş/Hobiler :
Lakap :

SENİN PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET(eğer varsa) Vide
MesajKonu: Geri: SENİN PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET(eğer varsa) SENİN PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET(eğer varsa) Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 4:56 pm

anlayana sivrisinek saz...........çok güsel bi paylaşım teşekkler Alkış
Zehraa Kullanıcısının İmzası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası