islammektebi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

islammektebi

islami paylaşım platformu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
İslamMektebi Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
C.tesi Ara. 17, 2016 12:19 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:18 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:17 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:14 pm
Salı Mart 25, 2014 9:20 pm
Salı Mart 25, 2014 9:18 pm
Salı Mart 25, 2014 9:08 pm
C.tesi Ara. 28, 2013 7:58 am
Salı Ara. 17, 2013 12:28 am
Salı Ara. 17, 2013 12:25 am

ŞEHADETİNİ ALMA SON NEFESİMDEN!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
izmirliii...
Süper Moderatör
Süper Moderatör
izmirliii...
Kadın
İş/Hobiler :
Lakap :

ŞEHADETİNİ ALMA SON NEFESİMDEN! Vide
MesajKonu: ŞEHADETİNİ ALMA SON NEFESİMDEN! ŞEHADETİNİ ALMA SON NEFESİMDEN! Icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 5:09 pm

ŞEHADETİNİ ALMA SON NEFESİMDEN! Allahq
Sevdanı yüreğe sığdıramadım ey Kebir!Sana layık olamadımBelki başka sevdalar da koydum yüreğimeAma hiçbirini Sana denk kılmadımSevdanı alma bendenNe olur, ne olur razı ol sevgimden!Dilime gereğince dolayamadığım zikrini alma bendenYoksa çıkar bu kirli ruh, bu garip bedenden.Sana layık değilken gelir Sana,Layık olamayacağını söyleyemeden.Bu halde Sana varan ruh,Ardında kaç " vah! " bırakır, kimbilir kaç " Yuh !! "Miracım yapamadığım namazlarımı alma bendenBeni öyle boş, öyle yoksul, öyle viran bırakma.Tüm hatalarıma, tüm kusurlarıma rağmen,Huzurundan kovma; bağışla…Sana yakınlığımı anlayamadığım secdelerimi alma ne olur!Sonra bu gafil, bu ahmak başı neyle örselerim?Ne sunarım Sana başka, "bu Sana, yalnız Sana" diyebileceğim?Yüceliğine karşı olan aczini nasıl anlatırım,Neyle anlar başka, bu kibirli nefsim?Merhametini gereğince hissedemediğim dualarımı alma benden.Alıp ta değersiz, önemsiz, bilmeyenlerden eyleme,Eyleme ki, dualarım da olmazsa Sana neyle gelirim,Ne kalır ardımda, önüme ne katarım ey Rabb'im!!Hadsiz nimetlerine yetiremediğim şükrümü alma benden.Beni sevmediğin nankörlerden etme,Verdiklerini görmeyen körlerden,"Hala şükretmezler mi?" deyip te küçülttüklerinden eyleme.Senin gözünde küçülürsem, halim ne olur, çarem ne?Biliyorum ki daha ötesi yok Es-Samed'den.Biliyorum ki her umut, her ümit Sen'den.Biliyor ve Sana sığınıyorum.Boş çevirme kapından,Boş çevirme ümidindenBitmeyen rahmetinin bir katresini:"Şehadetini" alma son nefesimden !!!
alıntı
izmirliii... Kullanıcısının İmzası
La_Edri
Altın Üye
Altın Üye
La_Edri
Kadın
İş/Hobiler :
Lakap :

ŞEHADETİNİ ALMA SON NEFESİMDEN! Vide
MesajKonu: Geri: ŞEHADETİNİ ALMA SON NEFESİMDEN! ŞEHADETİNİ ALMA SON NEFESİMDEN! Icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 9:41 pm

amin inşallah Allah Razı Olsun
La_Edri Kullanıcısının İmzası

ŞEHADETİNİ ALMA SON NEFESİMDEN!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası