islammektebi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

islammektebi

islami paylaşım platformu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
İslamMektebi Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
C.tesi Ara. 17, 2016 12:19 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:18 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:17 pm
C.tesi Ara. 17, 2016 12:14 pm
Salı Mart 25, 2014 9:20 pm
Salı Mart 25, 2014 9:18 pm
Salı Mart 25, 2014 9:08 pm
C.tesi Ara. 28, 2013 7:58 am
Salı Ara. 17, 2013 12:28 am
Salı Ara. 17, 2013 12:25 am

Son söz eski futbolcuların

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
kosovalı
Süper Moderatör
Süper Moderatör
kosovalı
Erkek
İş/Hobiler :
Lakap :

Son söz eski futbolcuların Vide
MesajKonu: Son söz eski futbolcuların Son söz eski futbolcuların Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 10:50 am

Son söz eski futbolcuların 7_237365_aragon_uzuntu0611_414_232
Eski başkanlar, camianın önde gelen isimlerinden sonra son söz bir dönem Sarı-Lacivertli formayı ıslatmış, şampiyonluklar yaşamış eski yıldızlarda. İşte 5 eski yıldız, işte onların görüşleri...

Selim SOYDAN:
“İlk 6 haftada alınan 4 yenilgi, camiayı karamsarlığa itti ancak rakipler de puan kaybı yarışına girince ara açılmadı. Bu, Fenerbahçe açısından büyük şanstı. Takımın güven vermemesinin tek sorumlusu Aragones’tir. Hâlâ Fenerbahçe’nin kadro yapısına uygun sistem bulamadı. Josico’yu getirmesine şaşırdım. Fenerbahçe Zico ile, Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final oynadı. Aragones, en az yarı final yapmalıydı. Ama UEFA’ya bile kalamadı. Takıma kaliteli oyuncu takviyesi şart. Maldonado, Josico, hatta Güiza gibi değil tabii. Bana göre Semih, Güiza’dan daha büyük futbolcu. İspanyol’un niçin alındığına anlam veremedim.”
Yavuz ŞİMŞEK:
“Kurduğun kadro, hedefinle doğru orantılı olmalı. Şampiyonlar Ligi’nde final oynayacak kadro bu değil. Aragones için fazla yorum yapmak istemiyorum. Ancak Fenerbahçe’de hocayla futbolcular arasında kopukluk var. Bu, saha içine yansıyor. Maldonado kesinlikle yanlış transfer. Emre beni hayal kırıklığına uğrattı. Fenerbahçe’de nedense maça asılma hırsı göremiyorum. Sanki takım içinde birlik yok gibi. Bu sorun aşılırsa Fenerbahçe ikinci yarıda toparlanır. Şampiyonluk şansı bana göre yüzde 35. Fenerbahçe’nin işinin zor olduğu kesin.”
Cemil TURAN:
“Fenerbahçe, lige hüsranla başladı. Şampiyonlar Ligi’nde de başarı gelmeyince takımın havası iyice bozuldu. Böyle bir Fenerbahçe’nin devreyi liderin 2 puan gerisinde tamamlaması başarıdır. Transfer mutlaka şart. Aurelio’nun gitmesi, orta sahanın dengesini bozdu. Sakatlıkların uzun süreli ve fazla olması, Alex’in formsuz dönem geçirmesi, Fenerbahçe açısından iyi sonuç vermedi. Aragones’e zaman tanınmasından yanayım. Elindeki kadro belli. Eksikleri bulup, yönetimle paylaşmalı. Orta sahaya hatta forvete takviye gerekiyor. Semih sakatlandı, Güiza alternatifsiz kaldı. Aslında ara transferde kaliteli oyuncu bulmak da kolay değil. Fenerbahçe ve diğer takımlar bu sıkıntıyı yaşayacak. Yabancı alma şansı zor gözüküyor. Çünkü elindekini gönderebilirsen, bu şansı yakalayabilirsin.”
Oğuz ÇETİN:
“Fenerbahçe, lige kötü girdi ama futbolu tatmin etmese de, ilk yarı kapanışı iyi oldu. Fenerbahçe’nin ikinci devrede oyun olarak kesinlikle toparlanması lazım. Kadroda küçük çaplı revizyona gidilmesi faydalı olur. Devre arasının en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekir. Çünkü Fenerbahçe’nin puan kaybetme lüksü kalmadı. Transferlerde eksiği dolduracak doğru tercihler yapılırsa takım güçlenir. Fenerbahçe, ikinci yarıda iyi futbol oynama çıkışını yakalarsa, şampiyonluk şansı rakiplerine oranla daha fazladır.”
Elvir BOLİÇ:
“Fenerbahçe, taraftarının beklediği gibi bir başlangıç yapamadı. Buna rağmen şampiyonluk potasında kaldı. Geçen yıl Fenerbahçe’nin maçlarını zevkle izliyordum. Bu dönem hiç keyif almadım. Yeni hoca, yeni futbolcular Fenerbahçe’nin handikapı oldu. Aragones’in zorlanacağını biliyordum. Ara transferde mutlaka takviye yapılmalı. Kaliteli, doğru oyuncular hedef seçilmeli. Aslında hiçbir kulüp zorda kalmadıkça yıldız oyuncusunu bırakmaz. Ama Fenerbahçe’nin büyüklüğü, bu sorunu da çözer. Aragones çok şanssızdı. Uyum sorunu, sakatlıklar, Aurelio gibi bir silahın gitmesi, onu bir hayli etkiledi. Fenerbahçe’nin ilk yarıdan daha kötü olacağını sanmıyorum. Şampiyonluğun birinci derecede adayıdır.”
kosovalı Kullanıcısının İmzası

Son söz eski futbolcuların

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası